Elektroniczna rejestracja na egzaminy i lektoraty

SJO zaprasza wszystkich studentów do zapoznania się z warunkami i regulaminem rejestracji na semestr letni 2015/2016 oraz rejestracji na egzaminy z języków obcych w sesji zimowej.
Informacje na ten temat na podstronie: Rejestracja elektroniczna na lektoraty.

Do czasu rejestracji prosimy sprawdzić swój login oraz stan posiadanych żetonów.

Terminy rejestracji:

1. Rejestracja na lektoraty na semestr zimowy 2017/18:

15.05. – 22.05. – I etap dla II roku (dla tych studentów, którzy do tej pory nie rozpoczęli lektoratu)
23.05. – 8.06. – II etap dla I roku

25.06.2017 – zatwierdzenie rejestracji

2. Rejestracja na egzaminy w sesji letniej 2016/17:

15.05. – 9.06.2017

UWAGA!

Przy rejestracji prosimy o zwrócenie uwagi na opis grupy, do której zamierzają się Państwo zarejestrować. Grupy z opisem "Przepis lektoratu" NIE ODBYWAJĄ ZAJĘĆ i są przeznaczone wyłącznie dla studentów posiadających UPRAWNIENIA do przepisu lektoratu.
Grupy z opisem "Dla studentów z certyfikatem" są dla studentów posiadających stosowny certyfikat B2 uprawniający tylko do przepisu egzaminu. W tym wypadku należy również zarejestrować się na inny język, by zaliczyć 120 godz. lektoratu na dowolnym poziomie na ocenę (bez egzaminu).
Konsekwencją błędnej rejestracji z winy studenta jest utrata żetonu.