Bliżej Ukrainy

obraz - image2.JPG  obraz - image3.JPG  obraz - image1.JPG

W dniu 5 kwietna 2017 roku odbyło się spotkanie studentów ukraińskich ze studentami polskimi. Miało ono miejsce w sali wykładowej nr 349 przy ulicy Ozimskiej i było zakończeniem projektu o nazwie „Bliżej Ukrainy” prowadzonego przez Sekcję Angielską SJO.

11 studentów z Ukrainy przedstawiło prezentacje multimedialne pokazujące ich kraj, miejsce zamieszkania, tradycje. Prezentacje były bardzo ciekawe, przygotowane i zaprezentowane z dużym zaangażowaniem. Widać było że młodzi Ukraińcy chcieli pokazać swój kraj i zrobili to „z sercem” a polscy studenci to docenili bo z zainteresowaniem śledzili opowieści swoich kolegów zza wschodniej granicy.

Postanowiliśmy ten projekt zamienić w tradycję i w każdym semestrze organizować tego typu spotkania.