Rejestracja  nieżetonowa na lektoraty B2+ z językiem specjalistyczny na semestr zimowy 2023/2024

STUDIA STACJONARNE  II STOPNIA

SJO zaprasza wszystkich studentów studiów II stopnia do zapoznania się             z warunkami i regulaminem rejestracji na lektoraty na semestr zimowy.

Informacje na ten temat na podstronie:

Rejestracja elektroniczna dla studentów     (www.usosweb.uni.opole.pl, zakładka: Instrukcje)

Do czasu rejestracji prosimy sprawdzić swój login.

Termin rejestracji:       01.06. – 16.06.2023r.

12.07.2023r.  – zatwierdzenie rejestracji

Przy rejestracji prosimy o zwrócenie uwagi na opis grupy, do której zamierzają się Państwo zarejestrować.

Grupy z opisem:

– “Przepis lektoratu”  NIE ODBYWAJĄ ZAJĘĆ   i są przeznaczone wyłącznie dla studentów posiadających UPRAWNIENIA do przepisu lektoratu, tzn. zaliczony lektorat na poziomie B2+ z językiem specjalistycznym, np. Język angielski dla psychologów.