Rejestracja żetonowa na egzaminy w sesji letniej 2021 i lektoraty na semestr zimowy 2021/2022

STUDIA STACJONARNE  I stopnia

SJO zaprasza wszystkich studentów do zapoznania się z warunkami  i regulaminem rejestracji na lektoraty na semestr letni oraz rejestracji na egzaminy z języków obcych w sesji letniej.  Informacje na ten temat na podstronie:

Rejestracja elektroniczna dla studentów

(www.usosweb.uni.opole.pl, zakładka: Instrukcje)

Do czasu rejestracji prosimy sprawdzić swój login oraz stan posiadanych żetonów.

Terminy rejestracji:

1. Rejestracja na lektoraty

01.06. – 7.06.2021r. – I etap dla II i III roku (dla tych studentów, którzy do tej pory nie rozpoczęli lektoratu)
08.06. – 17.06.2021r. – II etap dla I roku

01.07.2021r. – zatwierdzenie rejestracji

1. Rejestracja na egzaminy w sesji letniej: 01.06. – 14.06.2021r.

UWAGA!

Przy rejestracji prosimy o zwrócenie uwagi na opis grupy, do której zamierzają się Państwo zarejestrować.  Grupy z opisem:

– “Przepis lektoratu” NIE ODBYWAJĄ ZAJĘĆ i są przeznaczone wyłącznie dla     studentów posiadających UPRAWNIENIA do przepisu lektoratu.

– “Dla studentów z certyfikatem” są dla studentów posiadających stosowny CERTYFIKAT  B2 uprawniający tylko do przepisu egzaminu. W tym wypadku należy również zarejestrować się na inny język, by zaliczyć 120 godz. lektoratu na dowolnym poziomie na ocenę (bez egzaminu).

Konsekwencją błędnej rejestracji z winy studenta jest utrata żetonu.