obraz - Uniwersytet_Opolski.jpg

obraz - usosweblogo1_smallfonts_white.gif

obraz - TELC_grau-100-pikseli.jpg

obraz - eduroam_logo_trans.gif

obraz - sermo-logo-jpg.jpg





Sekcje językowe




UWAGA: Aby skorzystać z adresów e-mailowych umieszczonych poniżej
należy zamienić (at) na znak @ bez żadnych spacji.


obraz - kolo-Wlk.Brytania.gif  Sekcja języka angielskiego 


Kierownik: mgr Jolanta Jędryszczak-Mynte


mgr Joanna Bischof  -  jbischof (at) uni.opole.pl

mgr Jakub Ciuk  -  jciuk (at) uni.opole.pl

mgr Jolanta Jędryszczak-Mynte  -  Jolanta.Jedryszczak (at) uni.opole.pl

mgr Jacek Jędrzejowski  -  jjedrzej (at) uni.opole.pl

mgr Elżbieta Jodłowska  -  ejodlowska (at) uni.opole.pl

mgr Iwona Karpińska  -  karpinska (at) uni.opole.pl

mgr Ewa Leśniewska  -  elesniewska (at) uni.opole.pl

dr Tadeusz Lewandowski  -  tadzlewandowski (at) yahoo.com

mgr Kinga Łozińska  -  kingaczajkowska (at) wp.pl

mgr Kamila Misiewicz  -  kmisiewicz (at) uni.opole.pl

mgr Anna Mróz  -  amroz (at) uni.opole.pl

mgr Małgorzata Nicieja  -  manic (at) uni.opole.pl

mgr Anna Piechurska  -  apiechurska (at) uni.opole.pl

mgr Anna Pietryga  -  apap (at) vp.pl

mgr Katarzyna Piętos  -  kpietos (at) uni.opole.pl

mgr Jerzy Szczerba  -  jszczerba (at) uni.opole.pl

mgr Elżbieta Tracz  -  tracz (at) uni.opole.pl

mgr Rafał Włodarczyk  -  raf.wlodarczyk (at) op.pl




obraz - kolo-Niemcy1.gif  Sekcja języka niemieckiego i języków 
starożytnych 


Kierownik: mgr Małgorzata Hrebeniuk


mgr Małgorzata Hrebeniuk  -  mhrebeniuk (at) uni.opole.pl

mgr Irena Kosiorowska-Majka  -  ikosiorowska (at) uni.opole.pl

mgr Ewa Rucka  -  erucka (at) uni.opole.pl

mgr Barbara Trojanek-Grylak  -  btrojanek (at) uni.opole.pl

mgr Bożena Zbroińska  -  bzbroinska (at) uni.opole.pl




obraz - kolo-Francja.gif  Sekcja języków romańskich i języka rosyjskiego 


Kierownik: mgr Katarzyna Horożaniecka


mgr Katarzyna Horożaniecka  -  kasia.horozaniecka (at) gazeta.pl

mgr Ewa Koch  -  ekoch (at) uni.opole.pl

dr Bożena Kołoszuk-Komincz  -  bkoloszuk (at) uni.opole.pl

mgr Katarzyna Krupa  -  kkrupa (at) uni.opole.pl




Ostatnia aktualizacja - 17.05.2017


Studium Języków Obcych UO,
ul. Oleska 48, 45-052 Opoletel/fax: (0-77) 452 70 80
e-mail: sjo@uni.opole.pl





dol