Droga Studentko! Drogi Studencie!

Czy prezentacje, które musicie zrobić na zajęciach, spędzają Wam sen z powiek? Czy udzielenie odpowiedzi na pytanie przy całej grupie powoduje u Was palpitacje serca? Czy chcielibyście popracować nad swoimi umiejętnościami wypowiadania się w języku angielskim? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedzieliście twierdząco, to 1. w tym semestrze spotkanie Koła Języka Angielskiego jest dla Was!

Będzie ono poświęcone przemówieniom publicznym… w języku angielskim! Będziemy się świetnie bawić i udowodnimy, że ustne wypowiedzi nie są takie straszne, jak je malują! Spotkanie obędzie się 08.11.2022 o godz. 16:00 w s. 337 w Studium Języków Obcych UO (szary budynek, ul. Oleska 48, III p.).

A jakie inne tematy zostaną poruszone na kolejnych spotkaniach?

– jak mówić z lepszym akcentem (brytyjskim lub amerykańskim);

– będziemy analizować teksty piosenek zespołu Queen i Taylor Swift;

– będziemy dyskutować o kultowych scenach z seriali takich, jak „Przyjaciele”, „Teoria Wielkiego Podrywu” i „Jak poznałem Waszą matkę”.

Krótko mówiąc, będziemy łączyć przyjemne z pożytecznym i poruszymy wiele innych ciekawych zagadnień! Brzmi zachęcająco? W takim razie do zobaczenia 08.11.2022 o godz. 16:00 w s. 337 w Studium Języków Obcych!

Opiekun Koła,

mgr Anna Mróz